Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

ANKETA

Chcete opasek od Romana?

Velice moc 41% Strašně moc 59% Nemnoho 0% Vůbec 0%

KONTAKTY

Roman Tlustý obuvník a brašnář
Ostrčilovo náměstí 518/2 Praha 2-Nusle
12000
tel: 731641577
napište nám
Tlustý Batiskaf
Vaši návštěvu hlaste telefonicky předem 731641577


Roman Tlustý originál
Obuvník Roman Tlustý o mně.

 Na cestě řemeslem jsem teď v atelieru na Ostrčilovo náměstí. Chtěli by jste příběh?

                                                 Záleží kdo příběh vypráví.

Zabývám se kožedělnou výrobou a službou veřejnosti od roku 1981. Ale první atelier v Praze  jsem vybudoval  až v roce 1994 v suterenu domu Václava Havla na Rašínovo nábřeží u Tančícího domu. Kde jsem působil dva roky. Druhý atelier jsem vybudoval v Trojanovo ulici na období šesti let a po té jsem expandoval přesunem  do Gorazdovky na Palackého náměstí kde jsem působil dalších dvanáct let . Poslední dílna , kterou jsem budoval pro obrodu kožedělných řemesel v České republice působí Na louži ve Vršovicích odkud jsem se podle scénáře nechal vyštípat. Tím jsem naplnil svoje životní poslání, které jsem dostal na učilišti v Plzni pro obrodu kožedělných řemesel v letech 1981-1985  Podle záznamů za ta leta mne navštívilo více jak sedmdesát tisíc lidí z celé České republiky. Tak tedy mládí v před.

V současnosti sídlím v atelieru za městskou knihovnou v Nuslích na Ostrčilovo náměstí. Vaši návštěvu mi laskavě dejte vědět předem na telefon 731641577